top of page

Szukasz praconików?

Możemy Ci w tym pomóc!

Praca tymczasowa i outsourcing

Pracownicy, których znajdujemy, zatrudniamy i delegujemy do pracy w Twojej firmie, są wysoce wykwalifikowani i dopasowani według wcześniej ustalonych kryteriów.

Kwestiami administracyjnymi i prawnymi zajmujemy się my, czyli ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, podatek dochodowy, świadczenia czy wynagrodzenie za urlop pozostaje po naszej stronie.

Na polskim rynku zapewniamy pracę ponad 500 pracownikom – zarówno międzynarodowym korporacjom, jak i małym, średnim i dużym polskim przedsiębiorstwom.

Zapewniamy rozwiązania dla Państwa firmy w zakresie:

  • Proces rekrutacji, szkolenia pracowników oraz przygotowanie ich do pracy.

  • Naliczanie wynagrodzeń, obliczanie potrąceń i płacy netto.

  • Realizacje wypłat na rachunki bankowe pracowników.

  • Realizacje naliczania i płatności podatków, ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych oraz innych wymaganych lokalnymi przepisami.

  • Zakwaterowanie oraz zapewnienie transportu dla pracowników.

  • Generowanie stosownych sprawozdań dla urzędów i instytucji.

  • Tworzenie dokumentacji pracowniczej.

  • Indywidualną opiekę koordynatora projektu.

Try&Hire

W celu zapewniania najwyższej jakości usług oraz satysfakcji naszych Klientów proponujemy zatrudnianie pracowników w stopniowym systemie Try and Hire. Takie rozwiązanie oznacza że proponowani przez nas pracownicy w pierwszym etapie zatrudniani są tymczasowo dzięki czemu pracodawcy są w stanie ocenić, w jakim stopniu spełniają oczekiwania związane

z danym projektem.

Jest to więc rodzaj okresu próbnego, po którym nasz Klient może zadecydować o formie dalszej współpracy. Ma to na celu oferowanie jak najlepszej obsługi zarówno Klientom, jak i rekrutowanym przez nas pracownikom.

System Try and Hire pozwala zweryfikować efektywność procesu oraz jakość świadczonych usług, które mają przyczyniać się do rozwoju i większej rentowności firmy. Daje możliwość zarówno nam, jak i Klientowi na ulepszenie strategii działania.

 

Wszelkie procedury związane z tym, takie jak sprawozdania, czy odpowiedni dobór kadry pracowniczej, są po stronie Bailey Flexwork, dzięki czemu Klient oszczędza czas i pieniądze.

 

bottom of page